HAKKIMIZDA

1995 yılında kurulan firmamız ürün kapasitesi, çeşitliliği ve sunmuş olduğu hizmetler doğrultusunda Türkiye’nin güvenilir firmalarından biri haline gelmiştir. Ürünlerini sadece yurt içinde değil yurt dışına da pazarlayarak ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti, piyasaya güvenilir ve kaliteli ürün sunma anlayışı doğrultusunda çalışmalarını sürdüren firmamız her geçen gün sektördeki yeniliklere öncülük etmektedir.

Firmamız, nitelikli personeli, yeterli makine parkı ve organizasyon yapısı ile her çeşit kalıp ve yan ürün ihtiyacını karşılama kapasitesine sahiptir.

Günümüzde kalıp ihtiyacının artması, bu ürünlerin hayatın her alanında kullanılıyor olması sektörümüzün çeşitlenmesine, ürün türlerinin artmasına ve aynı zamanda kalite standartlarının yükselmesine sebep olmuştur. Biz de bu bağlamda sektörlerimizin ihtiyaç duydukları tüm ürün çeşitlerine cevap verebilmek ve kalite konusunda en iyiyi müşterilerimize sunabilmek amacı ile üretim teknolojilerimizi zenginleştirdik ve tüm ihtiyaçlara cevap verebilir bir duruma getirdik.

Firmamız kendi tasarımları doğrultusunda ürettiği bütün malları Türkiye ve dünya genelinde pazarlamakta ve ürün memnuniyeti konusunda garanti vermektedir. Ayrıca firmamız sadece kendi projeleri doğrultusunda değil, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda da özel üretimler yaparak piyasaya en iyiyi, en kaliteliyi sunmaya devam etmektedir.

Özellikle Fason Baskı Hizmetleri, Delme Kalıpları, Zamak Kalıpları, Plastik Kalıpları, Form Kalıpları, Sıvama Kalıpları, Kesme Kalıpları, Çakma Kalıpları, Alüminyum Ezme Kalıpları alanında büyük tecrübelere ve ürün portföyüne sahip olan firmamız tüm sanayi sektörünün güvenilir partneri olmaya devam etmektedir…

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube